Pole dance
EN
Firefly icon logo

Aerial hoop

Sny o létání se plní na kruhu. Pokud chceš začít cvičit aerial hoop, gratulujeme! Už máš totiž všechno, co k tomu potřebuješ. Naučíme se to spolu úplně od začátku, nemusíš mít žádné sportovní zkušenosti. Ukážeme ti, že se v tobě skrývá akrobatka.

Aerial hoop

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Aerial Hoop Junior 1

Toto není jen tak obyčejný odpolední kroužek. Ať už sníš o tom, že jednou budeš tančit v kruhu vysoko nad zemí, nebo pouze hledáš tak trochu jiný koníček, spolu se do toho pustíme. Začneme od základu, hezky při zemi a kdoví, kam to spolu časem dotáhneme. Do kruhového kroužku pro začátečníky bereme všechny budoucí akrobatky a akrobaty od 6 let výše.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Aerial Hoop Junior 2

Toto není jen tak obyčejný odpolední kroužek. Ať už sníš o tom, že jednou budeš tančit v kruhu vysoko nad zemí, nebo pouze hledáš tak trochu jiný koníček, spolu se do toho pustíme. Začneme od základu, hezky při zemi a kdoví, kam to spolu časem dotáhneme. Do pokračujícího kruhového kroužku bereme všechny budoucí akrobatky a akrobaty od 7 do 13 let.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Aerial hoop BEG mix

Tuto lekci vymyslíme pokaždé trochu jinak. Budeme se učit triky i krátká komba na kruhu. Namixujeme hodinu tak, aby si zacvičil úplně každý ve skupině. Náročnost upravíme podle toho, jak budeš potřebovat. Lekce je vhodná pro všechny začátečníky, ať už BEG1, 2 nebo 3.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Gabriela Kalousová
Karolína Mrózková
Monika Madarasová
Kateřina Tollingerová
Julia Kalinicheva
Eliška Homolková