Pole dance
EN
Firefly icon logo

Pole dance

Vysoko i nízko, rychle i pomalu, silově i svůdně, naboso i v podpatcích. Pole dance se dá dělat na mnoho způsobů, a proto si v něm to své najde každá a každý. Má desítky podob a my tě naučíme všechny, které budeš chtít. Pole dance je naše srdeční záležitost (už od roku 2010). Vsadíme se, že bude i tvoje.

Pole dance

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Pole Dance BEG 1

Chceš začít chodit na pole dance a jsi úplný začátečník? Jsi na správné adrese, tohle je kurz pro tebe. Pro přihlášení na kurz nepotřebuješ žádnou sportovní průpravu, lektorka tě naučí všechno od začátku. Těšit se můžeš na otočky, šplh a základní invert hlavou dolů.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Kateřina Kuthanová
Kateřina Čermáková
Lucie Petřík Jankovičová
Lenka Marková
Tereza Bínová
Pavla Brožová
Anna Nikulina
Linda Vedralová
Šárka Pleskačová
Tereza Léblová
Elizaveta Shevtsova
Kristína Skácelová
Kristýna Čáha Urbánková
Yayu Lopatio