Pole dance
EN
Firefly icon logo

Kristýna
Čáha
Urbánková

Kristýna Čáha Urbánková

Pole dance se věnuji od roku 2009. Věnuji se okrajově i aerial hoop, aerial silks a párové akrobacii, ale po pauze s dětmi je zase na čem pracovat.

Oblíbený trik

Jednoznačně yogini. V pole dance mě baví především dynamika a silové prvky.

Moje lekce

Ráda bych všem ukázala, jak skvělý pole dance a vše co s ním souvisí, může být. Snažím se dělat lekce pestré, někdy spíš posilovací, někdy zábavnější a uvolněnější. Často zařazuji i jiné formy cvičení. Lekce přizpůsobuji momentální náladě a požadavkům všech zúčastněných. Ráda si s pohybem hraji a hledám nové možnosti. Již od první lekce kladu důraz na propojování a využívání všech naučených prvků. Snažím se neustále vzdělávat ve sportu a pohybu všeobecně, abych mohla předávat nové zkušenosti a poznatky.

Ve volném čase

Jelikož mám dvě děti školního věku, tak volný čas moc neznám. Ale velmi ráda čtu knihy a šiji na šicím stroji. Celkově ráda něco vyrábím a vytvářím, nebo naopak přetvářím něco starého na něco nového. Baví mě práce na zahradě a pěstování všeho možného i nemožného s následným zpracováním – od bylinkových sirupů po marmelády netradičních chutí.

Sportovní a profesní úspěchy

Nezúčastnila jsem se dosud žádné soutěže a ani na tom prozatím nechci nic měnit. Soutěžení asi není nic pro mě. Snažím se, aby naše studio bylo oblíbeným místem, a radost vás všech považuji za svůj největší úspěch v pole dance.

+420 774 666 298[email protected]