Pole dance
EN
Firefly icon logo

Others

Protáhnout, posílit, zkoordinovat, vybalancovat. Nejsou to jen doplňková cvičení, je to umění samo o sobě. Všechny tyto lekce si užiješ, ať už chodíš na tyč, na kruh, na šály nebo třeba na žádnou z těchto disciplín. Vyber si, co tě zajímá, a my ti pomůžeme se v tom ještě zlepšit.

Others

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Acro floorwork BEG

Podíváme se na převaly, podtoče, shoulderstandy, otočky, rybičky a další základní akrobatické prvky bez tyče, pro které už na běžných kurzech nezbývá moc času. Zaměříme se hlavně na správnou techniku jednotlivých prvků, aby z nich mohly být časem sebevědomé sekvence. Většinu času se neodlepíme z podlahy, a tak ti doporučujeme zahalit si ramena a bedra tričkem a přinést si chrániče na kolena a ponožky

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Flexi - Full body

Workshop zaměřený na flexibilitu a mobilitu dané partie. Cílem je prohloubení rozsahů a využití v jakémkoli odvětví tance a sportu. Součástí workshopu je seznámení se s prvky a vysvětlení správné techniky a principů. Konzultace na závěr.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Michel Dryadalis
Kateřina Kuthanová
Tamara Havlíková
Tereza Bínová
Pavla Brožová
Anna Nikulina
Elizaveta Shevtsova
Yayu Lopatio