Pole dance
EN
Firefly icon logo

Exotic dance

To, co vypadá na pohled jako jednoduchý svůdný tanec, ti dá pořádně zabrat. Technika tance, práce s platformou i podpatkem, dokonalé linie, floorwork a k tomu pohyby kontrolované centimetr po centimetru. Vyber si podle typu lekce to, co zrovna teď potřebuješ potrénovat.

Exotic dance

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Exotic 90min

Taneční hodina, kde jsou vysoké podpatky povinné. Stud nech v šatně a užij si smyslné pohyby. Na hodinu si vezmi také legíny a chrániče na kolena.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Exotic Hard BEG

Exotic Hard je styl Exoticu, neznamená to, že tady tančíme výhradně choreografie pro pokročilé. Tento superenergický styl v tobě probudí tvé drsňácké já. Očekávej dynamickou hudbu s hlasitými basy – hip-hop, trap a dubstep. Budeme experimentovat s různým tempem tance a naučíš se nové triky, přechody a skoky

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Kateřina Čermáková
Tamara Havlíková
Anna Nikulina
Ellis
Šárka Pleskačová
Tereza Léblová
Elizaveta Shevtsova
Yayu Lopatio